cestitka-8-mart-2015Поводом предстојећег празника Дана жена, осмог марта, Предшколска установа „МЛАДОСТ" из Медвеђе организовала је радионице, дружење са родитељима, децом. На тим радионицама деца су са својим родитељима и васпитачима Предшколске установе „Младост" правили поклоне и честитке за за маме, баке, стрине, тетке...

Радионице су одржане у свим васпитним групама како у централном вртићу у Медвеђи, тако и у истуреним објектима Предшколске установа „Младост". Одазив родитеља је био на завидном нивоу и показали су изузетну креативност у раду са својом децом и васпитачима.

Након тога су радови изложени на паноима испред радне собе сваке васпитне групе. Захваљујемо се родитељима на сарадњи и још једном напомињемо да је њихова улога веома важна у организацији нашег посла. И на крају, свим припадницама лепшег пола срећан Осми март желе деца и упослени Предшколске установе „Младост" из Медвеђе.